Leden 2012

-->> DŮLEŽITÉ, ČTĚTE <<--

13. ledna 2012 v 23:14 | Vinne... |  Novinky a info
Dobrý večer přeji,

je to již dlouho co jsem sem zase zavítala, ale vidím, že to tu úplně nezamrzlo i přez dnešní počasí.
Chtěla jsem toto napsat jako reakci na dnešní i předešlé komentáře ať je vše lépe pochopeno.

1) Toto není blog nabádající k sebeubližování, sebevraždě či ke smrti všeobecně. Tento blog jsem založila za úmyslem lidem co se cítí samy, zbyteční, co mají problémy a neumí je vyřešit nebo je řeší jen tím, že ubližují sobě a ostatním. Ať jste kdokoli, mám vás ráda, věřte mi, pokud mě potřebujete jsem tu ( VinnePrime@gmail.com ).

2) Neodpovídám za jakékoli příspěvky od vás na tomto blogu. Pokud sem příjdete ubližovat, nadávat, navádět k čemukoli proti čemu stojím, napíšu vám to, nebo případný pohoršující komentář vymaži. Snažím se pomoct a podpořit, případně postrašit a nebo vás donutit se hluboce zamyslet.

3) Opravdu je mi líto vás všech, co si myslítě že nadáváním/kritizováním a ubližováním někoho donutíte ke změně. A jestli si myslíte, že sebeubližování, sebevražda a smrt všeobecně je jen pro psychopady, úchyly a podobné existence, je mi vás o to víc líto a líto lidí ve vašem okolí.

4) Prosím mějte se rádi, je to klišé ale prosím, zkuste si napsat co na sobě máte rádi a pokud to nejde, najděte alespoň neco co vám na sobě nevadí. Napište si to a pokaždé když bude nejhůř si to přečtěte. Já na sobě nemám ráda jisté věci, jako asi každý ale dokážu najít čeho si vážím, co mi nevadí i co se mi docela líbí. NAPIŠTĚ SI TO.

Můj mini seznam který smíte vidět jen vy ;)

- mám krásné modré oči, co mění barvu podle toho co si obléknu
- mám vlasy co by mi i princezny záviděly
- umím se smát a vtipkovat když jsem ve správné společnosti
- baví mě moje škola a to že vedu tenhle blog na to jsem taky pyšná
- mám rodinu která mě má ráda
- mám možnost dělat vše co mě baví a být čímkoli chci