Duben 2010

Velké Hello and Welcome back!!

12. dubna 2010 v 12:43 | Vinne |  Novinky a info
Ahoja, 
tak co je nového?
cokoli nového vám sem mám dát nebo napsat, o to si napište buď sem do této rubriky nebo na můj mail VinnePrime@gmail.com.

Napsala jsem vám vůbec, že studuji psychologii? Splnil se mi sen, mám možnost pomáhat lidem, nebo alespoň zatím se o té teorii dozvědět co nejvíc.

Od té doby co jsem založila tenhle blog už utekly asi 4 roky, hodně se toho změnilo, lidi co sem chodily už to asi nemají zapotřebí, já jsem svůj pohled na svět nezměnila, ale změnila jsem sama sebe a tak to tu taky bude pořád jiné a jiné, času bude někdy málo, někdy dost, přes prázdniny se k vám určitě navrátím, v plné síle a budete koukat jak to tu přeorganizuji. 

Je něco co by vás nutilo chodit na blog pravidelně? Co sem můžu dávat aby vás bavilo sem chodit? Třeba alespoň jednou týdně? Napadlo mě dávat příběhy na pokračování, co vy na to? Dáme třeba téma měsíce a na to vám budu psát příběh, nebo můžete psát něco vy. 

Čekám na mnoho příspěvků od vás všech, co byste tu chtěli, napište cokoli i kdyby vám to přišlo jako blbost či prkotina :) Já se na vás zlobit nebudu :-P

Co se u vás změnilo za poslední 4 roky? 
Dávám vám možnost se zúčastnit mojí první soutěže.
A) Tomu kdo napíše příběh (báseň, písničku, cokoli) o tom, v čem mu změnil život nebo pomohl můj blog.
B) Tomu kdo napíše příběh (báseň, písničku, cokoli) o tom, jak co se mu změnilo za poslední 4 roky.

co na to říkáte? Otevřu proto novou rubriku a nechám hodnotit samozřejmě vás, já sama nejsem přece bůh abych vás odsuzovala ale budu mít jeden hlas jako každý jiný), řekněme že kdo vyhraje něco dostane, co to vůbec netuším, nějaké nápady co udělá radost a neprovětrá mi peněženku?? Až podle toho kolik se vás ozve, uvidím, jestli tato soutěž bude moci být realizovaná, řekněme, že A i B musí mít každé  minimálně 5 účastníků (nepočítá se pokud se budete účastnit obou soutěží) aby to mělo cenu, já se účastnit nebudu, pokud byste si to přímo nevyžádali.