Prosinec 2008

Prázdno

29. prosince 2008 v 16:38 | Vinne
Mám pocit, že sem nikdo nechodí, tak mi řekněte jak je možné, že tu mám statisticky návštěvnost okolo 300 lidí za den?! Chjo ... to už jste na mě vážně zapomněli?

Věřím že ne, ale udělalo by mi radost, kdybyste tu při každé návště zanechali alespoň jeden cementík XD ... ať vím, že tu někdo byl a co na blog říkal ;)

Podívej se mi do očí a já se podívám do tvé duše

28. prosince 2008 v 14:05 | Vinne |  Oči


Myslím, že tuhle rubriku má hodně lidí oblíbenou, a hlavně já. Tak jsem si řekla, že tohle bude dobrý začátek. Co myslíte?Vaše e-maily

28. prosince 2008 v 12:52 | Vinne |  Novinky a info
Dostala jsem prefektní nápad. Všimla jsem si, že sem hodně lidí píše ke komentářům svoje e-maily a tak jsem se rozhodla že udělám speciální seznam lidí o chtějí přispívat svými výtvory kemně na blog a také ty, kteří chtějí abych jim zasílala na e-mail novinky a info co se děje.

Piště mi sem do příspěvků vaše e-maily, pokud chcete jen zasílat info a pokud se chcete nebo už aktivně podílíte na dodávkách obrázků, básniček, příběhů apod. tak mi tu o sobě toho zanechte co nejvíc, nebo mi to rovnou i se svojí fotkou pošlete na mail a já vám vytvořím takový malý medailonek, aby o vás lidi věděli ( pouze ale k těm co jsou autoři toho co mi posílají) a aby vás mohli kontaktovat kdyby se jim vaše výtvory hodně líbily, třeba ohledně publikace na svém blogu a podobně ;)

Dík dík předem za kopy vašich e-mailů a medailonků ;)

Nový Vzhled

27. prosince 2008 v 22:55 | Vinne |  Novinky a info
Tak jsem úplně předělala vzhled blogu. Co vy na to? Možná je potřeba si zvyknout, ale mě se docela líbí..... v jednoduchosti je krása...

Jestli vás napadá něco lepšího klidně mi napište. ;)

Jsem tu zas a už se s vámi nerozloučím

27. prosince 2008 v 17:21 | Vinne, Veve, Veverka a další moje přezdívky XD |  Novinky a info
Tak jsem ti zas a tentokrát už snad napořád....Teda pokud vydržíte než v lednu odmaturuju XD

Rozhodla jsem se, že se konečně začnu o tenhle blog zase pořádně starat, protože vím, že jste na něj díky tomu mnohdy zanevřeli.

Hodlám to tu trošku předělat a přemazat.

A zavést nové rubriky a další věci o které si požádáte (samozřejně ne všechno co řeknete udělám, tak se pok nezlobte, také děkuji těm co mi posílají věci na mail, ale ne všechno mi příjde vhidné ke zveřejnění, pokud chcete mít novou rubriku o vašich sděleních jiným lidem, řekněte si, už mi takových věcí také pár přišlo;)). Proto prosím piště, kritizujte, chvalte, navrhujte, zlobte se a radujte XD a to buď dovnou pod tento můj článek nebo na můj e-mail. Tohle je můj poslední, nejpoužívanější a nejlepší e-mail VinnePrime@gmail.com.

Mám Vás Ráda lidičky! :-*


Taky jsem uvažovala, že sem začnu přispívat svými básničkami a příběhy. Protože míním být spisovatelkou(ha ha XD). Ale obávám se, že nezabráním tomu aby mi je někdo ukradl a vydával je za svoje nebo podobně. Doufám, že pochopíte mé obavy. Proto mi prosím poraďte, jestli o ně stojíte a pokud je budete chtít někde zveřejnit, tak pod mým jménem. Tak nemám problém. Pokud Vás nijak nezajímají řekněte, zlobit se vážně nebudu XD.

Čekám, že se všichni ozvou. Jak stálí návštěvníci tak nově příchozí.

Zatím se mějte lidi.

Btw přijímám i návrhy na nový vzhed blogu. Pokud vás něco napadne tak mi klidně počlete obrázky na mail. Děkuji.


Jo a jako šup šup, konečne rozpohybujeme fórum ne? Je to super nápad za který vděčíme JASovi a fakt si myslim že bysme ho měli užít pořádně ne? ;))