Prosinec 2007

Smrt

11. prosince 2007 v 17:15 | ANCZE |  My Písmáci
Tunel?Světlo?Nebo co mě bude za pár minut čekat? Umírám...vím to...ale jak to bude vypadat? Bude to bolet? Nebo to spíš bude úleva? Naposledy vidím ty na kterých mi záleželo a oni mě měli rádi. Smrt jsem si vybrala já a asi je to tak lepší už sem se nemohla divat jak mě všichni litují jak nade mnou brečí a doufají. Malá Adélka...najde si lepší kamarádku i sestřenku, ale když vzpomínám nato co jsme spolu zažily ani se mi umřít nechce, ale už je pozdě si to rozmýšlet! Tomášku tebe jsem milovala a pořád milovat budu...tak nebreč...nemá to cenu...už to tak je...Já vím, že mě přes to nemocniční sklo neslyší. Jen vidí jak se mi hýbou rty a vidí můj uslzený úsměv, ale přece ví, že ho miluju...bude jednou nějaká lepší čas rány léčí. Mamka- té jsem asi ublížila hodně ale taky ji to přejde. Rendy nevěřila jsem že budeš brečet, víš to?!A přece brečíš...není proč!Taky mě neslyšíš ale doktoři vám všem řeknou co jsem řekla...Niky ty mi budeš chybět asi si musíš říkat že jsem sobec a že jsem slabá...a asi to tak je...byla jsi to ty která byla svědkem mého prvního příznaku toho co mě celou tu dobu zabíjelo...Tehdy jsi to asi tušila....asi dřív než já že to bude něco víc a zato ti mocinky dík! Poslední úsměv vám všem. Víte co teď přijde...nebrečte sakra...Já wim byla jsem slabá...ruce na skle k mému pokoji jsou mokré od slz, které vám kapou z tváří...Tak nebrečte...A DÍKY vám všem...
Už jde doktor. Tu injekci...moji poslední...vidím už z dálky. Na Tomovi je pořád vidět že by ke mně nejradši vletěl a tu injekci doktorovi vzal, ale dobře ví že to tak chci a proto je pro mě vším, protože to chápe.
Žádný tunel...žádné světlo...
Jenom obrovská úleva od vší bolesti a poslední úsměv patří Tomáškovi...nebrečte...to jsou moje poslední slova...Nebrečte!