Červenec 2007

Básnička od Hanulky <3

30. července 2007 v 21:02 | HANULA - Děkuji :-* |  My Písmáci
života už mám dost,
lidi ať klidně maj zlost....
beze mě bude jim líp,
když tu nebudu, když už nebudu žít

Slyším nějaké hlasy,
z temnoty přichází asi.
žiletku v ruse svírám,
cestu neznámou si tak otvírám.

Snad přestanou ty hlasy temné,
ať zem mě klidně příjme....
pak poletím cestou neznámou,
a hlasy temné už přestanou........
mno nevím jak se vám tato básnička bude líbit, posudte samy ...
možná je moc smutná .. namůj vkus

....Fairies ...

29. července 2007 v 19:11 | Skříťa - díky za obrázky :-* |  Víly
Tak sem si konečně všimla, že se mi dvě složky opakovaly. Tak sem sem pro zachování komentářů dala jiné obrázky, takže kdo komentoval do 14.1.2009 tak ten komentoval ty co jsou ve složce VíLy 22.9.2007 ... omlouvám se za takový bordýlek trošku no.

L.O.V.E - LustObviousVanityExtraordinary

29. července 2007 v 18:55 | Skříťa - díky za obrázky :-* |  Love Hurts

...smutek .... :'(

29. července 2007 v 18:45 | Skříťa - díky za obrázky :-* |  Smutek

Čeho se bojíte v životě nejvíc????

29. července 2007 v 18:11 | Skříťa - díky za obrázky :-* |  Strach

Nějak tak ...

27. července 2007 v 20:46 | Vinne ... |  Smrt
Tak nějak by to chtělo začít a nějak asi skoničit co ..... takže ...
Nedávno jsem se nějak tak seznámila na ICQ s jednou milou, ale trošku moc smutnou slečnou, zapovídaly jsme se jak jde život co kamarádi a podobně. Nebudu vám psát o našich rozhovorech protože soukromí je soukromí, ale dozvěděla jsem se smutnou věc.
Jedna slečna co mi často přispívala komentáře na blog, a myslím že si jí dobře pamatuje několik z Vás se zabila, zabila se nejen proto, že jí někdo blízký ublížil, ale i proto, že se tu našlo pár takových co nenechají jazyk za zuby ve chvíli, kdy by to bylo víc než vhodné. Kvůli lidem, kteří vás nechají utonout, když potřebujete podat pomocnou ruku, kteří vás kopnou, když žádáte pohlazení.
Tato slečna tu byla pod přezdívkou REGINA. Tak zpytujte svědomí, vy, kteří víte, že těmi lidmi jsem myslela Vás!!! To, že někoho život vypadá zdánlivě nereálně, ale neznamená, že je vážně vymyšlený. To že ona tu mluvila celou dobu pravdu jsem věděla, ale na tom nezáleží, teď to vím na 100% a o to víc je mi líto, že jsem jí nedokázala víc pomoct.
Někdy je člověk tolik zahleděný sám na sebe, a na své problémy, že ty ostatní přehlédne. A nezapomeňte, že možná když člověk píše na blog takovéhle věci, nebo na ICQ, že se možná nechlubí, že se nechce zviditelnit, ale že je tak moc malinký a tak moc sám, že křičí POMÓÓÓÓC, kde jen to jde a tohle pomoc, to tu křičela i ona...někteří pochopili a pomohli, někteří nereagovali a někteří ublížili, přisypat sůl do rány vám dokáže každý a věřte mi, že to nepomáhá, věřte mi, že když plivete jed, tak se necítíte Vy o nic líp a ti druzí se cítí hůř... Tak proč to dělat?
O všechno pozitivní se podělte a ze všeho negativního se vypovídejde, jen neubližujte.
Kdo neublížil Vám, tomu neubližujte. A kdo Vám ublížil, tomu nikdy nesmíte ukázat jak moc.
Buďte silní a živí, buďtě zdraví , BUĎTE a to mi bude stačit ... já jsem tu pro Vás.
Pokud si potřebujete popovídat, není nic lepšího než mi písnout na ICQ nebo na mail a první věta bude "chci si jen popovídat" a já pochopím ... a budu naslouchat jak jen budu moct a pomáhat jak jen budu moct.
Když zakřičíte pomoc, já Vás chytnu za ruku ... když zakopnete, já Vás zvednu ... když budete plakat, tak Vám utřu slzy nebo budu plakat s Vámi ....
S láskou a pochopením
Vaše Vinne :-*

12.4. 2010

Někdy je lepší věřit lži, než nevěřit pravdě.
S ohlédnutím za tímto článkem, nevím, jestli to všechno byla pravda, já lidem věřím, dokud nezjistím opak, nic jsem nezjistila, takže asi budu muset zůstat u toho, že tohle je pravda. Pokud není, beru to jako příklad, na kterém se dá popsat život lidí, kterým se toto opravdu děje.
Nebudu plakat nad člověkem o kterém ani nevím jestli existuje, ale nebudu se smát utrpení, které může být i třeba jen malinko skutečné.
Věřte všem těm lidem, i když si třeba jen dělají legraci (btw není to vtipné říkám vám všem komediantům). Nebudu urážet nikoho, nebudu se posmívat, budu vám tu psát jen to co já beru jako pravdu, nebo nemůžu dokázat že to je lež.

Jo a lidi? Proč se tohle objevuje na jiných stránkách to netuším xD 

Vinne